Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Forum

Türkiye'nin Wrestling Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

''Christian Return.!''

2 posters
YazarMesaj
|~ Captain Charisma ~|
Yeni Güreşçi
Yeni Güreşçi

''Christian Return.!'' Empty
MesajKonu: ''Christian Return.!''   ''Christian Return.!'' Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 3:53 pm

Ortalık sessiz ve bir anda "Just Close Your Eyes" müziği duyuluyor "OLAMAZ!" Efsane Christian geri mi dönüyor!?
''Christian Return.!'' 87795421

|~| Seyircilerden Christian sesleri yükseliyor. |~|

Christian seyircilerle selamlaşıyor.Selamlaştıktan sonra ringe girip o muhteşem tauntunu gerçekleştirip seyircileri etkiliyor.
''Christian Return.!'' 15975915

|~| Seyirciler konuşmasına izin vermiyor alkışlar ve "Christian" sesleri yükseliyor..|~|

Bir süre sonra seyirciler susuyor.Christian etrafına bakınıyor.
''Christian Return.!'' 90420727

|~|Seyirciler birden susar ve hayranlıkla "Christian"ın konuşmasını dinlemeye başlarlar..|~|

''Christian Return.!'' 33413752

-Evet öncelikle size bunu bildirmeliyim :Christian geri döndü!Evet yanlış duymadınız ben geri döndüm!Aklımda bir takım düşünceler var bunlara tam karar verdikten sonra sizlerle paylaşacağım.Neyse konumuza dönelim ben geri döndüm!Artık burda Raw'dayım hep sizinle olacağım.Sizden artık ayrılmaya hiç niyetim yok!Olmayacakta!

-Evet ilk hedefim olarak Ic kemerini seçtim bu kemeri almak sanırım kolay olacak !Önüme kim çıkarsa ezip geçeceğim!Raw'da çok iyi plânlarım var.Bunları sırasıyla uygulayacağım az önce söylediğim gibi bunların arasında Ic kemeride var.

-Evet bakıyorumda ortalıkta Jeff,Kane gibi ahmak ve budala dolaşıyor onlara dersini elbet vereceğim Kane herkezi cehenneme hapis edecekmiş .|~| kahkahalar atar.|~| Kane o hapise kendin düşmeyesin o cehennemde kendin yanmayasın!Artık Raw'ın bir düzeni olacak!Planlarım'ın biriside ''NEXSES''e katılmak .Tabiki Punk kabul ederse o herkezden daha iyi.Evet neden olmasın ? ''NEXSES'' en iyi olabilir.Hatta bunu hakediyorda .Evet ''NEXSES'' bunu kesinlikle hak ediyor olmalı.Ben kararımı verdim .Karar verme sırası Cm Punk'ta.
| The Nexus Leader |
Admin
Admin
| The Nexus Leader |

''Christian Return.!'' Empty
MesajKonu: Geri: ''Christian Return.!''   ''Christian Return.!'' Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 2:29 pm

|-| Ve birden This Is Fire Burns duyuluyor. |-|

|-| Sırıtarak ringe ilerliyor. |-|

''Christian Return.!'' RAW_919_Photo_063

|-|Ringe giriyor.Köşelere çıkıyor ve etrafına bakınıyor.|-|

''Christian Return.!'' RAW_921_Photo_125

|-| Ortalık sessizliğe bürünüyor ve konuşmaya başlıyor.|-|

''Christian Return.!'' RAW_919_Photo_064

Hm.Bana itaat eden bir Straight Edge daha.

|-| Beklenmedik bir şekilde alkışlıyor.|-|

Sanırım herkez yavaş yavaş gücümü anlamaya başladı!

|-| Seyircilerin bir kısmı CM Punk! Diye bağırırken diğer kısmı yuhalıyor.|-|

Davranışlarını beğendim ufaklık,sende benim yolumu izleyerek güçlü olacaksın,kazanan olacaksın! Çünkü ''Benden olmayı'' seçtin! Geleceğin parlak artık! Şimdi diz çök ve elini çok ama çok yükseğe kaldır! Kaldırabildiğin kadar!

|-| Christian kaldırır.|-|

Şimdi sözlerimi tekrarla! HAYATIM BOYUNCA SİGARA,ALKOL,UYUŞTURUCU VE BAĞIMLILIK YAPAN HİÇBİRŞEYE ELİMİ BİLE SÜRMEMEYE YEMİN EDİYORUM!

|-| Christian yemin eder.|-|

|-| Bacağındaki Nexus kolluğunu alır ve onun koluna geçirir.|-|
''Christian Return.!'' RAW_921_Photo_146

|-| CM Punk sırıtır ve ''Nexus'' taunt yapar.|-|

''Christian Return.!'' RAW_921_Photo_148

|-| Ardından ''Nexus'' takım halinde orayı terk eder. |-|

''Christian Return.!''
1 sayfadaki 1 sayfası