Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Forum

Türkiye'nin Wrestling Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

WWE.COM'dan resim almak.

2 posters
YazarMesaj
| The Nexus Leader |
Admin
Admin
| The Nexus Leader |

WWE.COM'dan resim almak. Empty
MesajKonu: WWE.COM'dan resim almak.   WWE.COM'dan resim almak. Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 12:28 pm

WWE.COM'dan resim almayı anlatacağım.Daha kaliteli oluyor resimler.Resimli anlatıma başlayalım.

İlk önce WWE.COM'a giriyoruz.Bizi Türkiye sayfasına yönlendirecek ama biz üstteki Superstars ve Shows vesaire yazan çubuk çıkınca hemen adres çubuğunun yanındaki X'e basıyoruz.Görmeniz için yuvarlak içine aldım.Resimde gösterildiği gibi.

WWE.COM'dan resim almak. VEukq

Superstars bölümüne tıklıyoruz.Alttaki çıkanlardan Raw veya Smackdown'a basıyoruz.Ardından Superstarımızı seçiyoruz.Seçtikten sonra Photos'a tıklıyoruz.Yılını seçiyoruz.Ardından kaçıncı resmi beğendiysek onun sayısına bakıyoruz.Mesela benimki 3.Resim.Adres çubuğumuzdaki linke dokunmuyoruz.Sadece linkin sonuna ?view=xml kodunu ekliyoruz.Resimde gösterildiği gibi.

WWE.COM'dan resim almak. BUpow

Ekleyince bir sürü link çıkıyor.Ben 3.Resmi beğenmiştim.Baştan başlayarak 3 link sayıyorum.Ama o linkin tamamını almıyorum.Birisi Thumb.jpg ile bitiyor,diğeri sadece jpg. ile bitiyor linklerin.Resimde gösterildiği gibi.

WWE.COM'dan resim almak. HQTgH

Ve adres çubuğundaki adresi silip WWE.COM yazıyoruz ve aldığımız linki WWE.COM'un yanına yapıştırıyoruz.Örnek :

wwe.com/superstars/smackdown/edge/photos1/photos11/EC11_Photo_036.jpg</IMG> şeklinde oluyor link.Enter'e basıyoruz vee mutlu son.Resmimizi almış oluyoruz.

WWE.COM'dan resim almak. QbHCZ

Kendim anlattım,emeğe saygı lütfen.
|~ Captain Charisma ~|
Yeni Güreşçi
Yeni Güreşçi

WWE.COM'dan resim almak. Empty
MesajKonu: Geri: WWE.COM'dan resim almak.   WWE.COM'dan resim almak. Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 1:48 pm

Çok teşekkürler.

WWE.COM'dan resim almak.
1 sayfadaki 1 sayfası