Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Forum

Türkiye'nin Wrestling Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

RPG Twitter & Haber-1.

YazarMesaj
Evolution's Animal
Admin
Admin
Evolution's Animal

RPG Twitter & Haber-1. Empty
MesajKonu: RPG Twitter & Haber-1.   RPG Twitter & Haber-1. Icon_minitimeÇarş. Mart 16, 2011 8:33 pm

Bu bölümde RPG'den güreşçiler mesaj atacak.İlk bölümü ben yöneteceğim.İsteyen bana mesaj atsın ve kim için veya bir PPV için konuşacağı mesajı bana atsın ve kim için olduğunu söylesin.Mesajınız 2. bölümde yayınlanacak.Facebook veya Twitter'dan olduğunu belirtin.

Twitter

Batista ve Undertaker Twitter'dan kavga etti.

Undertaker:Batista'ya yardım ettim.Orada burakıp sakatlayabilirdim ama House Show'da bana yardım etmedi.Batista'yı bu superstars'da yeneceğim'diye konuştu.

Batista:Superstars'da kimin yeneceğini göreceğiz.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stone Cold KOTR'e gidişini New York'ta hayranları ile kutladı ve Twitter'ına şu Twit'i attı.

Yaklaşık 30-40 kişi ile saat 1'e kadar eğlendik.Gerçekten güzel bir geceydi.Herkese teşekkür ederim.

Triple H ise Chicago'da Disco tarzı bir yerde karısı ile kutladı.

Triple H hayranlarımı çağırmadığım halde 10-15 kişi beni tebrik etti ve imza istedi.Kimseyi kırmadım.Gerçekten güzel bir geceydi.

Haber

-Stone Cold kendine yeni bir Atv Motor aldığını ve artık şovlara böyle çıkmak istediğini söyledi.

-The Miz KOTR için konuştu ve röportaja şunları söyledi.

KOTR'e girmek zor bir iş ve herkesin hayali.Bakalım girebilecekmiyiz.diye röportaj verdi.

-WWE KOTR için turlarına başladı.

Chicago'da yaptığı Tura KOTR'e giren SCSA ve HHH ile beraber elemeye katılacak Cm Punk,The Miz,Y2J ve HBK'de geldi.Bir otomobil fuar'ında gerçekleşen tur'da tüm güreşçiler imza dağıttı ve kısa konuşmalar yaptı.

-WWE KOTR için bir poster yaptı.Poster'de sadece HHH ve SCSA olabilir.Veya HHH ve SCSA ön planda olur ve 6 kişi aşağıda gözükür.

-WWE Superstars şovuna Shaq ile anlaştı.Shaq HBK vs Y2J maçının hakemi ve özel konuk olacak.

-WWE NBA ile anlaştı ve KOTR'de NBA'nin reklamı yapılacak.

Twit atmak isteyen özelden mesaj atsın.

RPG Twitter & Haber-1.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rey Mysterio'dan Şok Haber
» Chris Jericho'dan haber.
» Twitter kuralları!
» Twitter hakkında.