Wrestling Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wrestling Forum

Türkiye'nin Wrestling Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

The Author of Wrestling - 2

2 posters
YazarMesaj
The Phenomenal
Admin
Admin
The Phenomenal

The Author of Wrestling - 2 Empty
MesajKonu: The Author of Wrestling - 2   The Author of Wrestling - 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 2:33 pm

The Author of Wrestling - 2 Almr5

Brodus Clay & Alberto Del Rio vs Christian & Edge feudu
The Author of Wrestling - 2 Brodus-Clay-y-Alberto-del-Riowps

Elimination Chamber 2011'de Smackdown Elimination Chamber maçını Edge kazandıktan sonra Alberto Del Rio ringe koşarak Edge yorgunken onu bir güzel patakladı. Edge'in hiç bir şekilde kurtuluşu yokken birden Christian geldi ve eski yakın arkadaşı Edge'i kurtardı. Ardından Alberto Del Rio'yu dövmeye başladı. Bu olay Smackdown ve RAW'da birkaç kez tekrarlandı. En sonunda Brodus Clay NXT'yi kazanamadı ve 2. oldu. Bunun üzerine Alberto Del Rio'nun yanında bulunmaya binevi onun Bodyguardlığını yapmaya başladı. Artık feud eşit gibi bir yanda Alberto ve Brodus diğer yanda Edge ve Christian. İleride bizi çok şaşırtabilecek ve baya büyüyecek bir feuda benziyor. Christian, Edge'e ihanet edebilir ve ya bir kemer için Brodus Clay ile teke tek feuda girebilir. Alberto Del Rio ile Edge'in arasındaki World Heavyweight Championship feudu devam eder. Bu feudu Smackdown'da uzun süre izleyeceğiz gibi.

WWE Tag Team Championship Kemeri
The Author of Wrestling - 2 WWE-Tag-Team-Championship_display_image

Kemer uzun süre gerçekten çok harcandı. Vladimir Kozlov ve Santino Marella Tag Team Champions iken gerçekten çok sıkılmıştık. Ancak bunun WWE'nin güzel bir senaryo için bekleme süresi olduğunu anladık ve şu anda maçlar gerçekten zevk vermeye başladı. The Corre takımından Justin Gabriel ve Heath Slater'ın WWE Tag Team Champions olmasıyla birlikte kemere bir hareket geldi ve daha cezbedici oldu. Ve benim düşünceme göre Summerslam 2011'den önce ve ya sonra The New Nexus vs The Corre WWE Tag Team Championship feudu olacak ve bu feud gerçekten WWE'yi karıştıracak. Yaza kadar ise The Corre ile R-Truth & Johnny Curtis arasında bir feud olacak ve bu iki takım arasında kemer gidip gelicek. Çünkü Johnny Curtis NXT Şampiyonu oldu ve R-Truth'la bir WWE Tag Team Championship maçına çıkma hakkı kazandılar. Buda WWE'nin The Corre vs The New Nexus feudunu bekletme aşamaları olabilir.

Intercontinental Championship Kemeri
The Author of Wrestling - 2 Intercontinental+Championship

Eskiden John Morrison, Rey Mysterio gibi güreşçilerin feuduyla yükselen bu kemer şimdilerde Kofi Kingston, Dolph Ziggler, Drew McIntyre gibi güreşçilerin elinde harcanıyor. Ancak aynı WWE Tag Team Championship kemeri gibi ileride çok yükseleceğini düşündüğüm kemerlerden biri. Çünkü Sin Cara adlı Highflyer güreşçinin Intercontinental Championship kemeri için feuda gireceği düşünüyor ayrıca ben Christian'ında bu kemer için aday olacağını düşünüyorum çünkü Edge World Heavyweight Champion ve yakın arkadaşlar yani Christian World Heavyweight Championship kemerine bakmaz. Christian'ın kemere aday olmasıyla Brodus Clay'inde olacağını düşünüyorum böylece Christian vs Brodus Clay vs Sin Cara feudu oluşabilir. İki güreşçinin takımı olupta Sin Cara'nın takımının olmamasıyla birlikte Sin Cara, Rey Mysterio ile takım kurabilir ve böylece Smackdown'da büyük bir feud gelişebilir. Ve eğer böyle olursa Smackdown gerçekten çok yükselir.

The Phenomenal
https://wrestlingturkiye.forum.st
The Cerebral Assain
Yeni Güreşçi
Yeni Güreşçi
The Cerebral Assain

MesajKonu: Geri: The Author of Wrestling - 2   The Author of Wrestling - 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 3:00 pm

IC için benim düşüncelerim biraz daha değişik.Sin Cara SmackDown'a gelirse IC için feuda gireceği belli.Christian da IC feuduna girerse güzel olacak.Brodus Clay'ın feuda gireceğini sanmıyorum.Belki onun yerine Drew'i alabilir diye düşünüyorum.

Teşekkürler.
The Phenomenal
Admin
Admin
The Phenomenal

MesajKonu: Geri: The Author of Wrestling - 2   The Author of Wrestling - 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 3:12 pm

Aslında bakarsan bende Brodus Clay için daha erken olduğunu düşünüyorum öylesine bir fikir attım işte. Ama Sin Cara ile Christian'ın gireceğini düşünüyorum.
https://wrestlingturkiye.forum.st

The Author of Wrestling - 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Author of Wrestling - 1
» The Author of Wrestling - 3
» Pro Wrestling Federations
» Wrestling Turkiye Draft